Forum Forum Legendary Friends Strona Główna


Forum Legendary Friends
kontakt - legendaryfriends@tlen.pl
Odpowiedz do tematu
SYSTEM REKTUTACJI
GregorDołączył: 05 Lis 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Olsztyn

NINIEJSZY SYSTEM WCHODZI W ŻYCIE Z DNIEM 05.10.2007

System rekrutacji gildii Legendary Friends przebiega dwiema różnymi drogami w zależności od tego czy masz przyjaciela w gildii (który ma pełnoprawną rangę) lub nie.

1.
a) [Dla osób, które nie mają przyjaciela w gildii] Należy stworzyć temat w dziale "Podania". W poście powinny znaleźć się: nick, profesja, lvl, rl imię, rl wiek i miejscowość pochodzenia. Wymagany jest 50-60 lvl.

b) [Dla osób, które mają przyjaciela w gildii] Przyjaciel czyli osoba rekomendująca powinna stworzyć temat w gildiowym dziale "Podania". W poście powinny znaleźć się: nick, profesja, lvl, rl imię, rl wiek i miejscowość pochodzenia. Dla przyjaciół nie ma wymogu lvla.

2. W tym przypadku odbywa się tygodniowe głosowanie w temacie na temat ewentualnego przyjęcia.

3. Do przyjęcia w poczet gildii, w temacie po tygodniu muszą być
minimum 4 osoby na TAK oraz nikt nie może być na NIE. Przy czym głosy "nie znam ale jasne", "chyba może byc", "nie bo nick mi się źle kojarzy", "nie bo mam zły dzień" nie będą brane pod uwagę. Głos musi być uargumentowany. Czyli musisz klikać i poznawać ludzi z gildii aby mogli o Tobie coś napisać.

4. Po pomyślnym głosowaniu osoba wstępuje w poczet gildii i przez miesiąc znajduje się na okresie testowym w specjalnej randze. Przez ten miesiąc jedno przewinienie w stosunku do gildii i członków będzie równoznaczne z usunięciem rekruta z gildii bez ostrzeżenia. Przez ten miesiąc rekrut nie może także głosować na osoby, które rozpoczęły ubieganie się o przyjęcie w poczet gildii w czasie trwania miesiąca testowego rekruta.

5. Po miesiącu, jeżeli rekrut nie sprawił żadnych problemów lider bądź vice-liderowie przenoszą rekruta do stałej rangi, a on staje się pełnoprawnym członkiem gildii.


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia Nie 15:37, 11 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
SYSTEM REKTUTACJI
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu